Freestyle Football - wszystkie triki piłkarskie w jednym miejscu!

Themy, Motywy na PSP

Kategorie: Wszystkie | Freestyle | Inne | Nauka trików
RSS
niedziela, 24 stycznia 2010
Na Mistrzostwa Świata w RPA pojadą m.in reprezentacje Algierii czy Australii. Nasi piłkarze niestety się tam nie wybierają, chyba, że na wycieczkę. W eliminacjach okazali się za słabi. Nasuwa mi się pytanie: Dlaczego tak się stało? Czy jeszcze kiedyś polska reprezentacja nawiąże do sukcesów, jakie osiągała w latach 70 XXw.?
piątek, 22 stycznia 2010
Dzisiaj nauczymy się triku o nazwie "Bouncing Off ATW". Trik pochodzi z rodziny ATW i jest jednym z łatwiejszych tricków z kombinacją Around the World. Filmik instruktażowy wraz z wskazówkami znajdziecie w rozwinięciu.
poniedziałek, 18 stycznia 2010

Zawsze warto wracać do wydarzeń z przed kilku lat, dzięki temu możemy wyciągnąć wnioski z naszych poczynań i nie popełniać tych samych błędów w przyszłości. Dlatego postanowiłem pokazać wam najlepsze bramki ostatnich 5 - 10 lat. Na filmiku zobaczymy takie sławy jak Luis FigoRonaldinho, czy chociażby Zinedine Zidane, a na dodatek wszystko oprawione w miłą dla ucha muzykę. Nie pozostało mi nic innego jak zaprosić was od oglądania!

piątek, 15 stycznia 2010
XOver jest idealnym trikiem dla początkujących, samo wykonanie jest proste, a uzyskiwany efekt "bardzo zadowalający". XOver jest kuzynem Cross'a, jedyną różnicą pomiędzy nimi jest przekładanie nogi nad piłką (w Cross'ie), inaczej mówiąc XOver jest łatwiejszą wersją Cross'a.
wtorek, 12 stycznia 2010

Czyżby zapowiadał się wielki powrót Ronaldinho? W ostatnim spotkaniu Juventusu vs Milan zagrał świetnie i dodatkowo strzelił 2 bramki. Niektórzy zastanawiają się pewnie co ma wspólnego Ronaldinho z freestyle football, z drugiej strony jest masa osób które znają odpowiedź na to pytanie - Ma i to bardzo dużo. Ronaldinho pomimo spadku skuteczności wciąż zaskakuje i wywołuje radość, a czasem zdziwienie na twarzach kibiców. Jest jednym z nielicznych piłkarzy, których akcje mógłbym oglądać bez końca. Jego zwody często ośmieszają obrońców i aż dziwią, że z taką łatwością mija kolejnych przeciwników. Od dłuższego czasu jedyne brami które zdobywał padały z stałych fragmentów gry, dlatego sam fakt, że strzelił 2 brami "z gry" mogą napawać nas optymizmem. Odpowiedź na pytanie postawione w temacie poznamy już niedługo, spekulacji jest kilka - albo zapowiada się wielki powrót Ronaldinho, albo po prostu miał dużo szczęścia...

Fragment meczu Juventusu vs Milan:

poniedziałek, 11 stycznia 2010
W dzisiejszym wpisie pokaże wam jak wykonać jeden z najpopularniejszych trików w freestyle football - ATW (Around the World). Na pewno każdy z was nie raz widział już ten trik, można powiedzieć, że ATW jest podstawą w freestyle football, dokładny opis wraz z podpowiedziami dotyczącymi jego wykonania znajdziecie w rozwinięciu.
sobota, 09 stycznia 2010

Dziś na dobry początek zaczniemy od pokazu freestyle football według Billyego Wingrove. Nic tak dobrze nie opisze jego umiejętności jak filmik video. Zapraszam do oglądania!